بیوگرافی بازیگران

چهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شد | تکراری ها

  • تاریخ : 24ام فروردین 1398
  • موضوع : بلاگ
  • بازدید : 329 بازدید
  • نظرات : بدون نظر

معرفی و ثبت نام انواع بخش ها در جشنواره جهانی فیلم فجر که از پیشتر آغاز شده بود و اسامی چهار فیلم دیگر از مجموعه آثار حاضر در بخش نمایش فیلم‌های کمدی معاصر به سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش واریته در پی معرفی چهار فیلم جدید به جشنواره جهانی فیلم فجر ، فیلم‌های سینمایی «من برگشتم» ساخته لوکا مینیرو، «مردی که ماه را خرید» ساخته پائولو زوکا، «به حال من گریه نکن، انگلیس» ساخته نستور مونتالبانو و «بکاسین» ساخته برونو پودالیدس چهار فیلم کمدی دیگر از مجموعه فیلم‌های حاضر در بخش «نمایش فیلم‌های کمدی معاصر» است.
فیلم سینمایی «من برگشتم» نهمین فیلم بلند لوکا مینیرو کارگردان ایتالیایی است که در سال ۲۰۱۸ در ایتالیا ساخته شده است.
خلاصه داستان فیلم : موسولینی پس از هفتاد و دو سال بر اثر اتفاقی عجیب به رم بازمی‌گردد. او به همراه یک فیلمساز سفری در کشور ایتالیا را آغاز می‌کند و با سرزمینی پر از ماجراهای ضد و نقیض روبرو می‌شود. او درصدد برمی‌آید مجددا رهبری ایتالیا را به عهده بگیرد.
فیلم سینمایی «مردی که ماه را خرید» دومین ساخته بلند سینمایی پائولو زوکا از کشور آرژانتین در سال ۲۰۱۸ است.
خلاصه داستان فیلم : در ساردینیا واقع در ایتالیا مردی ادعا کرده مالک ماه است و ماه را به زنی وعده داده است! سازمان اطلاعاتی ایتالیا این موضوع را در می‌یابد و پس از جستجوی فردی از ارتش که اصلیتی ساردینیایی دارد، جوانی ساده لوح را به ماموریتی غیرممکن می‌فرستد.
فیلم سینمایی «به حال من گریه نکن، انگلیس» پنجمین ساخته بلند نستور مونتالبانو از کشور آرژانتین در سال ۲۰۱۸ است.
خلاصه داستان فیلم : در سال ۱۸۰۶ و در میانه هجوم انگلستان به آرژانتین، ورزش فوتبال به آرژانتینی‌ها معرفی می‌شود. این ورزش فرصتی است که فوتبال میان دو تیم، جایگزین جنگ طرفین شود.
فیلم سینمایی «بکاسین» دهمین ساخته بلند برونو پودالیدس کارگردان فرانسوی در سال ۲۰۱۸ است که براساس کمیک استریپ مشهور خلق شده توسط کامری (بر اساس نامه‌های ژاکلین ریویر و تصویرگری پینشون) ساخته شده است.

خلاصه داستان فیلم : زنی برای پرستاری از فرزند خانواده‌ای بورژوا به خانه آنها می‌رود. این شخصیت تا به حال در کتاب‌ها و پویانمایی‌های متعددی تصویر شده و فیلم «بکاسین» اولین فیلم مهم بلند زنده‌ای است که بر اساس این داستان‌ها تهیه شده است.

شایان ذکر است سی‌ و‌ هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از هجدهم تا بیست و ششم آوریل ۲۰۱۹ ( بیست و نهم فروردین تا شسم اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.