بیوگرافی بازیگران

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان برگزار میشود | تکراری ها

  • تاریخ : 18ام خرداد 1398
  • موضوع : بلاگ
  • بازدید : 234 بازدید
  • نظرات : بدون نظر

نمایشگاه بین المللی گردشگری برای یازدهمین بار در روزهای آخر خرداد از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برگزار خواهد شد.

به گزارش واریته این نمایشگاه که به گفته برگزار کنندگان و یکی از متولیان اصلی آن یعنی سازمان میراث فرهنگی اهمیت ویژه ای در توسعه بیشتر گردشگری در استان اصفهان دارد.

شهر اصفهان جاذبه های شناخته شده بسیاری دارد که شهرت جهانی دارند، اما این استان نقاط پنهان و ناشناخته بسیاری دارد که شاید برگزاری چنین نمایشگاه هایی بتواند این زوایای پنهان را بیشتر معرفی کند.

یکی از ظرفیت های بالقوه استان اصفهان، گردشگری سلامت است که به اندازه کافی معرفی نشده است. به همین دلیل همزمان یازدهمین نمایشگاه گردشگری اصفهان نخستین همایش تخصصی گردشگری سلامت باعنوان چالش ها و فرصت های توسعه گردشگری سلامت ایران نیز در اصفهان برگزار می شود. این اتفاق فرهنگی گردشگری با حضور فعالان و کارشناسان گردشگری سلامت، دفاتر خدمات مسافرتی و شرکت های تخصصی گردشگری سلامت، مراکز درمانی، دهکده ها و شهرک های سلامت برگزار خواهد شد. حضور خانم دکتر فریبا نظری، رئیس فدراسیون بین المللی توریسم سلامت در این نمایشگاه هم جهت حضور در این همایش علمی است.

از دیگر برنامه هایی که همزمان با این رویداد برگزار خواهد شد، رونمایی از نقشه گردشگری بازار اصفهان است که همزمان با روز جهانی صنایع دستی اجرا خواهد شد. به همین مناسبت نمایشگاه گردشگری اصفهان میزبان خانم غدا هیجاوی، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی نیز خواهد بود.

برگزاری این نمایشگاه از جهات مختلف برای استان اصفهان که دارای بزرگترین دژ نظامی است اهمیت دارد، فریدون الله یاری، مدیر میراث فرهنگی اصفهان معتقد است: برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان از اهمیت ویژه ای در سطح کشور برخوردار است و با توجه به جایگاه محوری این استان در بخش گردشگری پیش بینی می شود که بخش قابل توجهی از فعالان این عرصه، در نمایشگاه حضور داشته باشند.» الله یاری همچنین اعلام کرده است: «نمایشگاه گردشگری اصفهان از رویدادهای معتبر گردشگری کشور است که در یازدهمین دوره برگزاری خود میزبان ۱۵ کشور جهان و ۱۳ شهر خواهر خوانده اصفهان خواهد بود.

قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان نیز می گوید: توسعه سرمایه گذاری در بخش گردشگری، صنایع دستی و تعیین حوزه های گردشگری از اولویت های سرمایه گذاری در استان اصفهان است و با برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی این مهم محقق خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.