بیوگرافی بازیگران

نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما اعلام شدند | تکراری ها

به تازگی فهرست نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما اعلام شده است، فصل جوایز سینمای ایران به نوعی آغاز شده است و پس برگزاری جشن حافظ، حالا جشن خانه سینما در تاریخ هفتم مرداد برگزار خواهد شد.

به گزارش واریته، فهرست نامزدهای بیست و یکمین جشن خانه سینما اعلام شد. از فیلم‌های شاخص این دوره می‌توان به فیلم سینمایی «سرخپوست» اشاره کرد که در رشته‌هایی مانند بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه، بهترین تدوین، بهترین چهره‌پردازی و بهترین جلوه‌های بصری نامزد شده است.

نوید محمدزاده، از بازیگران پرکار امسال نیز با دو فیلم «سرخپوست» و «مغزهای کوچک زنگ زده» در بخش بهترین بازیگر مرد و برای «فیلم متری شیش و نیم» نیز در بخش بهترین بازیگر مکمل مرد نامزد شده است. «مغزهای کوچک زنگ زده» در بخش بهترین بازیگر مکمل مرد، دو نامزد دیگر یعنی فرهاد اصلانی و نوید پورفرج را دارد. شما در ادامه می‌توانید فهرست نامزدهای بیستمین جشن خانه سینما را مطالعه کنید.

نامزدهای بهترین فیلم:

  •  تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان
  •  فیلم سرخپوست به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی
  •  شبی که ماه کامل شد به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی
  •  متری شیش و نیم به تهیه‌کنندگی سیدجمال ساداتیان
  •  مغزهای کوچک زنگ زده به تهیه‌کنندگی  سعید سعدی

نامزدهای بهترین کارگردانی:

  •  محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی
  •  نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست
  • نرگس آبیار برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم
  •  هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

فیلم بمب یک عاشقانه

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

  •  محسن امیریوسفی برای فیلم  آشغال‌های دوست داشتنی
  •  پیمان معادی برای فیلم بمب یک عاشقانه
  •  نیما جاویدی برای فیلم  سرخپوست
  •  سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم
  •  هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:

  •  شیرین یزدان‌بخش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی
  •  الهام کردا برای فیلم به دنیا آمدن
  •  سارا بهرامی برای فیلم دارکوب
  •  الناز شاکردوست برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  باران کوثری برای فیلم عرق سرد
  •  مرجان اتفاقیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

  •  نوید محمدزاده برای فیلم سرخپوست
  •  هوتن شکیبا برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  امیر جدیدی برای فیلم عرق سرد
  •  پیمان معادی برای فیلم متری شیش و نیم
  •  نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

  •  ستاره پسیانی برای فیلم سرخپوست
  •  فرشته صدرعرفایی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  شبنم مقدمی برای فیلم  شبی که ماه کامل شد
  •  سحر دولتشاهی برای فیلم عرق سرد 
  •  لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد

سرخ پوست جدول فروش

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

  •  سیامک انصاری برای فیلم بمب یک عاشقانه
  •  آرمین رحیمیان برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  نوید محمدزاده برای فیلم متری شیش و نیم
  •  فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده
  •  نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین تدوین:

  •  مصطفی خرقه‌پوش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی
  •  میثم مولایی برای فیلم تنگه ابوقریب
  •  عماد خدابخش برای فیلم سرخپوست
  •  بهرام دهقانی برای فیلم متری شیش و نیم
  •  مهدی سعدی- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

  •  جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟
  •  محمدرضا شجاعی برای فیلم  شبی که ماه کامل شد
  •  کیوان مقدم برای فیلم غلامرضا تختی
  •  بهزاد آدینه برای فیلم مارموز
  •  محسن نصراللهی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

  •  جهانگیر میرزاجانی برای فیلم  آخرین بار کی سحر را دیدی؟
  •  زهرا صمدی برای فیلم چراغ‌های ناتمام
  •  محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  غزاله معتمد برای فیلم متری شیش و نیم
  •  مارال جیرانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

دانلود فیلم تنگه ابوقریب

نامزدهای بهترین صدابرداری:

  •  محمود سماک‌باشی برای فیلم  آشغال‌های دوست داشتنی
  •  رشید دانشمند برای فیلم تنگه‌ ابوقریب
  •  عباس رستگارپور برای فیلم سرو زیر آب
  •  مهدی صالح کرمانی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  بهمن اردلان برای فیلم مارموز
  •  ایرج شهزادی برای فیلم متری شیش و نیم
  •  مهران ملکوتی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین صداگذاری:

  •  امیرحسین قاسمی برای فیلم تنگه ابوقریب
  •  آرش قاسمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  حسین ابوالصدق برای فیلم قانون مورفی
  •  سید علیرضا علویان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده
  •  سید محمود موسوی‌نژاد برای فیلم من دیوانه نیستم

نامزدهای بهترین موسیقی:

  •  کارن همایونفر برای فیلم اتاق تاریک
  •  حامد ثابت برای فیلم تنگه ابوقریب
  •  بهزاد عبدی برای فیلم سرو زیر آب
  •  ستار اورکی برای فیلم ماهورا
  •  پیمان یزدانیان برای فیلم متری شیش و نیم

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:

  •  سعید ملکان برای فیلم تنگه ابوقریب
  •  زهرا کمالی- فاطمه کمالی برای فیلم دارکوب
  •  ایمان امیدواری برای فیلم سرخپوست
  •  ایمان امیدواری برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  سعید ملکان برای فیلم غلامرضا تختی

نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

  •  محمد لطفعلی برای فیلم  بمب؛ یک عاشقانه آرام
  •  جواد مطوری – محسن خیرآبادی- محمد برادران برای فیلم تنگه ابوقریب
  •  جواد مطوری برای فیلم سرخپوست
  •  فرید ناظر فصیحی برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  جواد مطوری برای فیلم قانون مورفی

فیلم غلامرضا تختی

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

  •  حمید خضوعی ابیانه برای فیلم تنگه ابوقریب
  •  هومن بهمنش برای فیلم سرخپوست
  •  علیرضا زرین‌دست برای فیلم  سرو زیر آب
  •  حمید خضوعی ابیانه برای فیلم غلامرضا تختی
  •  پیمان شادمانفر برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

  •  محسن روزبهانی برای فیلم  تنگه ابوقریب
  •  محسن روزبهانی برای فیلم سرو زیر آب
  •  آرش آقابیگ برای فیلم شبی که ماه کامل شد
  •  حمید رسولیان برای فیلم  ماهورا
  •  ایمان کرمیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین تهیه‌کنندگی مستند:

  •  بهارستان خانه ملت به تهیه‌کنندگی بابک بهداد
  •  خانه‌ای برای تو به تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی
  •  زمستان است به تهیه‌کنندگی پیروز حناچی
  •  روزی که رفت به تهیه‌کنندگی هادی معصوم دوست
  •  تمام چیزهایی که جایشان خالی است به تهیه‌کنندگی زینب تبریزی
  •  خط باریک قرمز به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر- فرزاد خوشدست

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم مستند:

  •  یاسر طالبی برای فیلم دلبند
  •  لقمان خالدی برای فیلم  مهمانی خداحافظی
  •  مینا مشهدی مهدی برای فیلم آنجا که باد می‌وزد
  •  پناه بر خدا رضایی برای فیلم چشم‌ها و دست‌ها
  •  مهدی نورمحمدی برای فیلم آواز جغد کوچک
  •  کامران حیدری برای فیلم واکس چه

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه

  •  سیاوش شهابی برای فیلم  تشریح
  •  کریم لک‌زاده برای فیلم ماچ سینمایی
  •  حامد اصلانی برای فیلم اس S
  •  رقیه توکلی برای فیلم حلق‌آویز
  •  علی پاک‌نیا برای فیلم پاندای قرمز
  •  سید مهدی موسوی برزکی برای فیلم عزیز

نامزدهای بهترین فیلم  انیمیشن

  •  ملیحه غلامزاده برای فیلم کلاف
  •  بهرام عظیمی برای فیلم سیم ششم
  •  سمانه شجاعی برای فیلم جسم خاکستری
  •  مهین جواهریان برای فیلم  زر زری کاکل زری
  •  آریا نسب فیضی  برای فیلم آقای بی‌تفاوت
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.