بیوگرافی بازیگران

ششمین جشنواره تئاتر کلاسی خلاق در برج آزادی برگزار میگردد | تکراری ها

  • تاریخ : 30ام فروردین 1398
  • موضوع : بلاگ
  • بازدید : 301 بازدید
  • نظرات : بدون نظر

ششمین جشنواره تئاتر کلاسی خلاق از ۲۴ تا ۳۰ فروردین در مجموعه فرهنگی هنری برج آزای در پنج بخش اجراهای صحنه ای، اجراهای محیطی، نمایشنامه نویسی، نمایشنامه خوانی و عکس و پوستر در حال برگزاری است.

به گزارش واریته چندی پیش میرعلیرضا دریابیگی که رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران است، دبیران ۴بخش ششمین دوره جشنواره کلاسی تئاتر خلاق را معرفی کرده است.

هر روز ٣ اجرای صحنه ای، ١ اجرای محیطی و اجرای نمایشنامه خوانی  به نمایش در می آید که توسط دبیران و داوران هر بخش  شامل بخش صحنه ای آقایان ابراهیم گله دار زاده(دبیر بخش)رضابهارلو، میلاد نیک آبادی و مهدی کیهور و بخش محیطی آقایان داوود بنی اردلان(دبیر بخش) محسن محمودی مظفر، مهدی حسین پور و خانم لیلا جعفری و بخش نمایشنامه خوانی و نمایشنامه نویسی توسط آقایان رضا دادویی(دبیر بخش) آرمان طیران و جواد عاطفه و خانم ساقی عطایی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

این جشنواره با حمایت بنیاد رودکی، انجمن هنرهای نمایشی ایران، انجمن صنفی هنرمندان شهر تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز هنرهای نمایشی، موسسه فرهنگی هنری باروک و مجموعه فرهنگی هنری آزادی در حال برگزاریست.

نمایشگاه عکس و پوستر در طول جشنواره در تالار آیینه مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی دایر است. رئیس و بیانگذار جشنواره آقای میر علیرضا دریابیگی در کنفرانس مطبوعاتی خاطر نشان کرد که انتخاب آثار این جشنواره بدیگونه صورت گرفته است که درطی فراخوانی که برای اساتید هنر دانشگاه های شهر تهران فرستاده  شده است هر استاد یکی از آثار شاخص کلاسی خود را انتخاب و به دبیر خانه جشنواره معرفی کرده است.

عماد رضایی کارگردان نمایش روز از نو روزی از نو به خاطر عدم ایجاد شائبه در انتخاب آثار برتر به دلیل حضور مدیر روابط عمومی جشنواره (مهساظفری) به عنوان بازیگر در این نمایش انصراف قطعی خود را از تمامی بخش های مسابقه  اعلام  می دارد و تنها به یک اجرا در این جشنواره بسنده می کند.

از مجموع آثار ارسالی که در اسفند ماه سال گذشته انجام شد در بخش تئاتر صحنه‌ای ٢۴ اثر، بخش محیطی ١٢ اثر، بخش نمایشنامه‌خوانی ١٢ اثر و بخش نمایشنامه نویسی ١٢ اثر از سوی هیأت داوران انتخاب و به نمایش درخواهند آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.