احترام برومند همسر زنده یاد داوود رشیدی با بیان توضیحاتی درباره آیت الله زین العابدین مازندرانی حائری، جد داوود رشیدی و پدربزرگ او بیان کرد: همسرم همیشه افتخار می کرد که جدش اهل بابل بوده و از دیدن هنرمندان جوان و مستعد شهر بابل به وجد می آمد.

وی افزود: از مسئولان و هنرمندانی که همت کردند و این سالن تئاتر را به نام داوود رشیدی نام گذاری کردند، تشکر می  کنم، امیدوارم جوانان بابلی نمایشی های موفقی در این سالن اجرا کنند و چراغ آن را زنده نگه دارند.

همچنین بهرام شاه محمدلو بازیگر و مجری پیشکسوت تلویزیون ضمن تقدیر از مسئولان برای راه اندازی سالن داوود رشیدی، عنوان کرد: داوود رشیدی با تمام تجربه، دانش و علم و آنچه که در دوران زندگی و کار هنری خود کسب کرد، همیشه مردمی و انسان بودن را حفظ کرد و با همین ویژگی از دنیا رفت.

شاه محمد لو همچنین گفت: نام گذاری و راه اندازی سالن تئاتری به نام داوود رشیدی کار بسیار زیبا و شریفی است. این که مکان های فرهنگی و هنری به نام مشاهیر کشور نام گذاری شوند، کاری پسندیده است.

این مراسم با حضور شخصیت هایی همچون قربانعلی ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهر بابل، حسین نیاز آذری، علی نجفی نمایندگان مجلس شهر بابل و مهدی قربان پور دبیر جشنواره و جمعی دیگر از هنرمندان و مسئولان شهر بابل و مازندران همراه بود.

در این مراسم مستند کوتاهی با عنوان «نمایش بی پایان» درباره زنده یاد داوود رشیدی نمایش داده شد و در ادامه پیام تصویری فرهاد رشیدی فرزند زنده یاد داوود رشیدی از سوییس برای حضار پخش شد.