بیوگرافی بازیگران

راهروی مارپیچ که شما را به آسمان میرساند | تکراری ها

راهروی مارپیچ یک برج ساده و در عین حال پیچیده در دانمارک میباشد که وقتی از آن بالا بروید حتی از درختان هم فرا تر و نزدیک ترین نقطه به آسمان را حس میکنید

به گزارش واریته این راهرو در یک طبقه بالاتر از درختان در دانمارک، یکی از آرامش‌ بخش‌ ترین و لذت‌ بخش‌ ترین راه‌ ها برای این است که شما بر ترستان از ارتفاع غلبه کنید.

این گردشگاه که به تجربه کردن نوک درختان معروف است، بر اساس استاندارد های معماری در یکی از جنگل‌ های حفاظت‌ شده‌‌ی دانمارک ساخته‌ شده است که با Copenhagen یک ساعت فاصله دارد و Gisselfeld Klosters Skove نام دارد که به بازدید‌کنندگان این فرصت را می‌دهد تا منظره‌ای شبیه به آنچه چشم پرندگان می‌بیند را تجربه کنند. این راهروی مارپیچ به یک برج مراقبت با ارتفاع ۱۴۸ پایی متصل است و این مسیر به ۲ راه جدا تقسیم می‌شود: مسیر بالایی از قدیمی‌ترین بخش جنگل عبور می‌کند درحالی‌که مسیر پایینی و برج در مناطق جوان‌تر جنگل هستند .

Gisselfeld Klosters Skove

برج مراقبت که یکی از شاهکار‌ های برجسته‌ی معماری است، در میان درختان، دریاچه‌ ها، برکه‌ ها و تالاب‌ ها واقع‌ شده است. بخش پرپیچ‌ و خم آن مانند یک قیف هر‌ چه پایین‌ تر می‌ رود، باریک‌ تر می‌شود. یک‌ پایه‌ی بسیار قوی و قطور، استحکام این سازه را حفظ می‌کند و باعث می‌شود تا در قسمت بلندی ساختمان، نمایی وسیع‌ تر از نوک برج مشاهده شود و تماشای سایبان‌ های اطراف را برای بازدید کنندگان راحت‌ تر کند.

راهروی مارپیچ که شما را به آسمان میرساند

این برج، به تازگی افتتاح شده و توسط Camp Adventure یک اردوگاه ماجرا جویی به‌عنوان یک پارک  ماجرا جویی بر فراز درختان با امکان بالا رفتن تا نوک درختان و دیگر تفریحات جنگلی معرفی شده است. طبق مطالب وب‌ سایت خود این مجموعه، این راهرو فرصتی منحصر به‌ فرد ایجاد می‌کند تا قدم زدن بر فراز درختان را تجربه کنید و از چشم‌ انداز حیرت‌ انگیز جنگلی که از هیچ زاویه‌ی دیگری قابل‌ رؤیت نیست، لذت تمام را ببرید. این برج و راهروی زیبا با امکان قدم زدن بر فراز درختان یک سطح شیب‌ دار به‌ هم‌ پیوسته است که مشرف بودن بر فراز جنگل را برای همه‌ی افراد با هر نوع ویژگی‌ فیزیکی‌ شان ممکن می‌سازد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.