بیوگرافی بازیگران

درگیری هادی مظفری و تهمینه میلانی بر سر نمایشگاه نقاشی ادامه دارد | تکراری ها

  • تاریخ : 11ام اردیبهشت 1398
  • موضوع : بلاگ
  • بازدید : 292 بازدید
  • نظرات : بدون نظر

چندی پیش که نمایشگاه نقاشی تهمینه میلانی افتتاح شد هادی مظفری مدیر کل هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر از مجوز نداشتن دو اثر از این نمایشگاه را داد که ذهن مخاطبان را درگیر خود کرد.

به گزارش واریته  تهمینه میلانی در واکنش به انتشار خبر نداشتن مجوز دو اثر خود در نمایشگاه توسط مدیر کل هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واکنش نشان داد و از حق خود و آثارش دفاع کرد.

تهمینه میلانی در باره حواشی نداشتن مجوز آثار نمایشگاهش گفت : تأکید می‌کنم که هیچیک از آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه «آن دیگری» فاقد مجوز نبوده است و همه آثار با مجوز وزارت ارشاد روی دیوار رفته است.

میلانی درباره دلیل طرح این موضوع از سوی مدیر کل هنرهای تجسمی وزار فرهنگ و ارشاد اسلامی هم تأکید کرد: از زمان اطلاع از این اظهارنظر تلاش کرده‌ام با اداره کل هنرهای تجسمی ارشاد ارتباط بگیرم که هنوز موفق نشده‌ام. با اطمینان از حسن نظر آقای مظفری، حدس می‌زنم اطلاعات غیرصحیحی به ایشان منتقل شده است. کماکان پیگیر هستم تا سوءتفاهم‌ها در این زمینه برطرف شود.

وی ادامه داد: حدس من این است که این شائبه مربوط به دو تابلو از تابلوهایی می‌شود که قرار بود هفت ماه پیش برای نمایش در گالری ایوان به نمایش در بیاید، کهکه نشد و این بار با بازنگری و صلاحدید مسئولان، مجوز دریافت کرده و در گالری آریانا به نمایش درآمده است و در کنار آن، با صلاحدید مسئولان تابلوهای دیگری مجوز دریافت نکرده‌اند که نمایش داده نشده‌اند.

این کارگردان سینما تأکید کرد: بازنگری همیشه ممکن است و این اتفاق می‌تواند هم در سینما، هم در تئاتر، مطبوعات و هم هنرهای تجسمی اتفاق بیافتد و می‌افتد. از طرف گالری «آریانا» ۴۰ تابلو به ارشاد ارائه شد و ۳۷ تابلو مجوز دریافت کرد که همان ۳۷ تابلو هم به نمایش در آمد بی‌هیچ تخلفی.

میلانی در ادامه تأکید کرد: من شخصاً برای آقای مظفری احترام قائل هستم و مطمئنم ایشان قانونمند عمل می‌کنند. در حال حاضر تلاش دارم با ایشان تماس بگیرم، که متاسفانه ممکن نشده است.

وی در پایان گفت: ای کاش به جای این‌همه دوری و فاصله به نزدیکی و مهر فکر می‌کردیم و مغرضانه و کینه‌جویانه عمل نمی‌کردیم. نیت من با کشیدن نقاشی‌هایم، سبز بود، اما افسوس که مغرضان با تلاش بسیار در حال ایجاد نفاق هستند و با دقت نظری باور نکردنی در تلاشند، همه چیز را به سیاهی و تباهی بکشانند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.