بیوگرافی بازیگران

استقبال مردم از فیلمی که حدود ۵ سال توقیف بود | تکراری ها

  • تاریخ : 4ام اردیبهشت 1398
  • موضوع : بلاگ
  • بازدید : 345 بازدید
  • نظرات : بدون نظر

مدیر مجتمع پردیس سینمایی ایران در استقبال مردم از فیلم های توقیف شده می گوید: در مملکت ما مردم چیزی را که ممنوع می شود بیشتر دوست دارند؛ این واقعیتی است که بنده به چشم در سینما دیدم.

حمیدرضا ناجیان مدیر پردیس سینمایی ایران در واکنش به حواشی پیش آمده این روز ها درمورد توقیف پی در ی چند فیلم سینمایی گفت : از نظر من اینگونه مسائل مثل توقیف فیلم و غیره بر فروش بیشتر آن اثر کاملا تاثیر ۱۰۰ درصدی دارد. درست است که محتوا و داستان فیلم در کشاندن مخاطب به سینما تاثیرگذار است اما هر دفعه که شایعه‌هایی در مورد یک فیلم می‌شود؛ مثل خبر توقیف شدن آن در آینده، درآمدن آن از توقیفی اعمال سانسور و… باعث بیشتر دیده شدن و فروختن آن می‌شود.

وی در تایید خبر توقیف شدن فیلم رحمان ۱۴۰۰ گفت : از زمانی که این فیلم را از روی پرده سینما برداشتند زنگ خورهای ما خیلی بیشتر شده و مردم مداوم سوال می‌پرسند که فیلم کی برمی‌گردد؟ اصلا چرا توقیف شده؟ چه نهادی آن را توقیف کرده است؟ به طور کلی در مملکت ما مردم چیزی را که ممنوع می‌شود بیشتر دوست دارند. این واقعیتی است که من عینا در سینما دیدم.

ناجیان ادامه داد: مردم فیلمی را که ۴، ۵ سال توقیف است را بیشتر می‌بینند. چون کنجکاو هستند بدانند داستان و سوژه فیلم چی بوده که توقیف کرده بودند؟! اخیرا فیلم  آشغال‌ های دوست داشتنی را داشتیم که بعد از چند سال رفع توقیف شد، زمانی که فیلم اکران شد بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت و فروش خیلی خوبی داشت؛ چون مردم به اشتیاق اینکه فیلم توقیف بوده به سینما می‌آمدند و آن را می‌دیدند.

این روزها شایعه‌های زیادی در مورد توقیف برخی فیلم‌های سینمایی شنیده می‌شود. فیلم «رحمان ۱۴۰۰» بعد از فروش ۲ میلیارد تومانی توقیف شد و چند روز بعد خبر توقیف فیلم «قصرشیرین» آمد که بلافاصله روز بعد، آن را تکذیب کردند. نکته‌ای که شاید نظر خیلی‌ها را به خود جذب می‌کند این است که وجود چنین شایعه‌هایی می‌تواند حربه‌ای باشد تا مردم برای دیدن اینگونه فیلم‌ها به سینما بروند و به طبع فروش آنها نیز افزایش یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.