بیوگرافی بازیگران

اختلاف پگاه آهنگرانی و سهیل کریمی درباره مستند انتخابات سال ۸۸ | تکراری ها

  • تاریخ : 16ام خرداد 1398
  • موضوع : بلاگ
  • بازدید : 277 بازدید
  • نظرات : بدون نظر

سهیل کریمی مستند ساز اصولگرا که با پگاه آهنگرانی در ساخت مستند انتخابات سال ۸۸ همکاری میکند علت اصلی اختلافشان را چنین مطرح کرد : سه اپیزود است درباره آنچه من به آن می گویم فتنه ۸۸ و ایشان می گوید جنبش سبز .
به گزارش واریته سهیل کریمی درباره مستند مشترکش با پگاه آهنگرانی در مورد انتخابات ۸۸ گفت: ۵۰ درصد از کار کارگردانی و ۵۰ درصد از کار تهیه‌ کنندگی به عهده خانم آهنگرانی بوده و ۵۰ درصد من، به طور طبیعی ایشان باید شخصیت‌ های هم‌ طیف خود را معرفی می‌ کردند و من هم شخصیت‌ های هم‌ طیف خود را معرفی می کردم. از طرف ایشان کمتر از یک ماه پیش به منزل آقای تاج‌ زاده رفتیم و مصاحبه‌ ای چهار ساعت و نیمه انجام دادیم.این مستند سه اپیزود است که سومی را به طور مشترک می‌سازیم. اما ترتیب دو اپیزود را با شیر یا خط مشخص می کنیم!
اپیزود مشترک هم از همین مراودات من و خانم پگاه آهنگرانی درآمده است. در یک سال گذشته که خانم آهنگرانی به دفتر من می‌آمدند، از ابتدا بنا بود روی سوژه‌ای کار کنیم که کنتراست زیادی در تفاوت نگاه ایشان و من به آن سوژه باشد؛ چه سوژه اعتقادی باشد و چه سیاسی. می‌خواستیم روی یک سوژه به اشتراک برسیم و کار کنیم، اما سوژه خاصی نداشتیم. ۵-۴ جلسه اول فقط صرف این شد که به سوژه برسیم؛ سوژه‌ای که من به آن می‌گویم فتنه ۸۸ و ایشان می‌گویند جنبش مردمی سبز. تصاویر این بحث‌ها اپیزود دیگر را تشکیل می‌دهد.
برای دیدار با سخنگوی شورای نگهبان ایشان پوشش خودشان را داشتند که من پیشنهاد دادم کمی برای این دیدار، سفت و محکم‌ تر باشد. ایشان پرسیدند با چادر بیایم؟ من گفتم نه لازم نیست این‌  قدر هم محکم باشد! (با خنده) ولی عرف را رعایت کنید. خانم آهنگرانی هم از این پیشنهاد استقبال کردند و صبح دیدار با آقای کد خدایی، مقنعه‌ ای خریدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.